Otvara se sljemenska žičara: Za 20 minuta na vrh Medvednice

Projekat bivšeg gradonačelnika Zagreba Milana Bandića bit će pušten u promet više od tri godine nakon što je predviđeno.

Od četvrtka će za građane biti otvorena sljemenska žičara u Zagrebu.

Tako će projekat bivšeg gradonačelnika Milana Bandića biti pušten u promet više od tri godine nakon što je predviđeno.

U sat vremena žičara može prevesti 1.500 putnika, koji će za 20 minuta stići na vrh Medvednice.

Izvor: Al Jazeera