
Banja Luka: Opozicija u RS-u pozvala građane na protest u subotu
Zastupnik opozicije u bh. entitetu Republika Srpska Nebojša Vukanović kaže da je entitetska vlada pala i da je razlog afera „Kisik“.
Zastupnik opozicije u bh. entitetu Republika Srpska Nebojša Vukanović kaže da je entitetska vlada pala i da je razlog afera „Kisik“. Tako tumači, kako je rekao, to što je Vlada bez odgovora na pitanja u vezi s tim kakav kisik dobivaju pacijenti u entitetskim zdravstvenim ustanovama. Istodobno, iz Kliničkog centra u Banjoj Luci poručuju da su im rezerve kisika na kraju te da su policiji ustupili dokumentaciju o njegovoj nabavi.
Published On 29 Sep 2021
Izvor: Al Jazeera