Druga jesen kolektivnog smještaja nakon potresa u Zagrebu

Gotovo 350 Zagrepčana nakon zemljotresa ulazi u drugu jesen izvan svojih domova.

Gotovo 350 Zagrepčana nakon potresa ulazi u drugu jesen izvan svojih domova.

Dio ih živi u hostelu “Arena”, a dio u kontejnerima.

Lani, nakon donošenja Zakona o obnovi, kad se Vlada hvalila da je prikupila novac, vjerovali su da će do sada barem gledati dizalice i skele na svojim zgradama.

No, ta je faza daleko, a ne znaju ni koliko daleko.

Izvor: Al Jazeera