Zagreb zatrpan smećem, zeleni otoci postali divlje deponije

Grad Zagreb počeo je uvoditi sistem odvojenog prikupljanja više vrsta otpada, no otkad su postavljeni novi spremnici, počeli su problemi. Zbog zelenih otoka koji su pretvoreni u divlje deponije, gradska uprava najavila je postaviti nadzor kamerama, a tamo gdje to nije moguće – ukloniti otoke. Građani kažu da se otpad ne odvozi redovno, pa je […]

Grad Zagreb počeo je uvoditi sistem odvojenog prikupljanja više vrsta otpada, no otkad su postavljeni novi spremnici, počeli su problemi.

Zbog zelenih otoka koji su pretvoreni u divlje deponije, gradska uprava najavila je postaviti nadzor kamerama, a tamo gdje to nije moguće – ukloniti otoke.

Građani kažu da se otpad ne odvozi redovno, pa je zato grad zatrpan smećem.