
Dva mjeseca blokade, Katarani nisu zabrinuti
Dva mjeseca nakon što su četiri zemlje uvele blokadu Katara, Svjetska trgovinska organizacija službeno je potvrdila da je primila katarsku žalbu protiv tih zemalja. Doha se žalila da Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati i Bahrein krše međunardone zakone i sporazume o trgovini. Na unutrašnjem planu, Katar je uspješno prebrodio početnu nestašicu hrane. Više u prilogu […]
Dva mjeseca nakon što su četiri zemlje uvele blokadu Katara, Svjetska trgovinska organizacija službeno je potvrdila da je primila katarsku žalbu protiv tih zemalja.
Doha se žalila da Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati i Bahrein krše međunardone zakone i sporazume o trgovini.
Na unutrašnjem planu, Katar je uspješno prebrodio početnu nestašicu hrane.
Više u prilogu naše novinarke iz Dohe.
Published On 05 Aug 2017
|Ažurirano: 05 Aug 2017 03:30 PM (GMT+2)