Subotić o trećem protestu policijskog i vojnog sindikata u Beogradu

Članovi policijskog i vojnog sindikata Srbije ponovno su protestiovali ispred zgrade Vlade Srbije. To je treći protest ova dva sindikata u posljednjih mjesec i po. Žele ukazati na težak socijalni položaj zaposlenih u policiji i vojsci i traže povećanje osnovice plaće sa sadašnjih 195 eura na 280. Ministar odbrane tvrdi kako u budžetu nema novca za novo povećanje osim […]

Članovi policijskog i vojnog sindikata Srbije ponovno su protestiovali ispred zgrade Vlade Srbije. To je treći protest ova dva sindikata u posljednjih mjesec i po.
Žele ukazati na težak socijalni položaj zaposlenih u policiji i vojsci i traže povećanje osnovice plaće sa sadašnjih 195 eura na 280.
Ministar odbrane tvrdi kako u budžetu nema novca za novo povećanje osim već dogovorenog uvećanja od pet posto.

Iz Beograda se javio Marko Subotić.