
Subotić o smanjenju državnih uposlenika
Ministrica državne uprave Srbije najavila je da od septembra država kreće u proces racionalizacije, odnosno smanjenja broja zaposlenih.
Ministrica državne uprave Srbije najavila je da od septembra država kreće u proces racionalizacije, odnosno smanjenja broja zaposlenih.
Published On 25 May 2015
|Ažurirano: 01 May 2017 02:07 PM (GMT+2)