
Štrajk glađu roditelja zaraženih beba u Bijelom Polju
Roditelji pet inficiranih beba u bolnici u Bijelom polju, od kojih je jedna preminula nakon izbijanja infekcije u porodilištu, počeli su štrajk glađu. Već deset dana protestuju ispred kapija bolnice, tražeći suspenziju bivšeg direktora i načelnice neonatologije, protiv kojih se, uz načelnika ginekologije, u Višem sudu vodi krivični postupak za teška djela protiv zdravlja ljudi. […]
Roditelji pet inficiranih beba u bolnici u Bijelom polju, od kojih je jedna preminula nakon izbijanja infekcije u porodilištu, počeli su štrajk glađu. Već deset dana protestuju ispred kapija bolnice, tražeći suspenziju bivšeg direktora i načelnice neonatologije, protiv kojih se, uz načelnika ginekologije, u Višem sudu vodi krivični postupak za teška djela protiv zdravlja ljudi.
Published On 13 Mar 2015
|Ažurirano: 21 Nov 2016 12:46 AM (GMT+2)