
Novi Beograd se i dalje gradi
Općina Novi Beograd nedavno je proslavila 65 godina od početka gradnje. Novi dio prijestolnice bivše Jugoslavije gradili su dobrovoljci iz cijele bivše države u radnim akcijama. Gradnja još uvijek traje.
Općina Novi Beograd nedavno je proslavila 65 godina od početka gradnje.
Novi dio prijestolnice bivše Jugoslavije gradili su dobrovoljci iz cijele bivše države u radnim akcijama.
Gradnja još uvijek traje.
Published On 04 May 2013
|Ažurirano: 19 Nov 2016 04:19 AM (GMT+2)