
Ford zatvara pogone u Australiji
Američki proizvođač automobila Ford najavio je zatvaranje pogona u Australiji. Zbog loših ekonomskih uvjeta, australijsko odjeljenje Forda u posljednjih pet godina izgubilo je više od pola milijarde dolara. Minus koji čelnici kompanije više ne mogu tolerirati.
Američki proizvođač automobila Ford najavio je zatvaranje pogona u Australiji.
Zbog loših ekonomskih uvjeta, australijsko odjeljenje Forda u posljednjih pet godina izgubilo je više od pola milijarde dolara.
Minus koji čelnici kompanije više ne mogu tolerirati.
Published On 23 May 2013
|Ažurirano: 20 Nov 2016 07:48 AM (GMT+2)