
Obama zabavljao goste na večeri u Bijeloj kući
U subotu navečer je u Bijeloj Kući upriličena godišnja večera za dopisnike. Vašingtonsku medijsku elitu, političare, te brojne holivudske zvijezde, ponajviše je zabavljao američki predsjednik Barack Obama.
U subotu navečer je u Bijeloj Kući upriličena godišnja večera za dopisnike. Vašingtonsku medijsku elitu, političare, te brojne holivudske zvijezde, ponajviše je zabavljao američki predsjednik Barack Obama.
Published On 28 Apr 2013
|Ažurirano: 27 Apr 2017 06:50 PM (GMT+2)