
Željezara Sisak bez vlasnika
Željezara Sisak, iz koje je povlačenje najavila američka kompanija CMC, još nije pronašla novog vlasnika. Više od 900 radnika živi u neizvjesnosti. Bez proizvodnje uskoro će završiti na birou. U hvatskoj vladi tvrde da su učinili koliko su zasad mogli. Priču donosi Ivana Brkić.
Željezara Sisak, iz koje je povlačenje najavila američka kompanija CMC, još nije pronašla novog vlasnika.
Više od 900 radnika živi u neizvjesnosti. Bez proizvodnje uskoro će završiti na birou. U hvatskoj vladi tvrde da su učinili koliko su zasad mogli.
Priču donosi Ivana Brkić.
Published On 16 Feb 2012
|Ažurirano: 16 Aug 2017 12:35 PM (GMT+2)