Raspored Eurobasketa 2013.


Pregled dvorana

PRVA FAZA

4. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Izrael – Velika Britanija (Ljubljana, Tivoli), Latvija – Bosna i Hercegovina (Jesenice), Gruzija – Poljska (Celje), Turska – Finska (Koper).

17:45 Belgija – Ukrajina (Ljubljana, Tivoli), Makedonija – Crna Gora (Jesenice), Španija – Hrvatska (Celje), Švedska – Grčka (Koper).

21:00 Francuska – Njemačka (Ljubljana, Tivoli), Srbija – Litvanija (Jesenice), Češka – Slovenija (Celje), Rusija – Italija (Koper).

5. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Ukrajina – Izrael (Ljubljana, Tivoli), Crna Gora – Latvija (Jesenice), Hrvatska – Gruzija (Celje), Finska – Švedska (Koper).

17:45 Njemačka – Belgija (Ljubljana, Tivoli), Bosna i Hercegovina – Srbija (Jesenice), Poljska – Češka (Celje), Italija – Turska (Koper).

21:00 Velika Britanija – Francuska (Ljubljana, Tivoli), Litvanija – Makedonija (Jesenice), Slovenija – Španija (Celje), Grčka – Rusija (Koper).

6. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Njemačka – Ukrajina (Ljubljana, Tivoli), Crna Gora – Bosna i Hercegovina (Jesenice).

17:45 Belgija – Velika Britanija (Ljubljana, Tivoli), Latvija – Litvanija (Jesenice).

21:00 Francuska – Izrael (Ljubljana, Tivoli), Makedonija – Srbija (Jesenice).

7. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Španija – Češka (Celje), Rusija – Švedska (Koper).

17:45 Hrvatska – Poljska (Celje), Italija – Finska (Koper).

21:00 Gruzija – Slovenija (Celje), Turska – Grčka (Koper).

8. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Velika Britanija – Njemačka (Ljubljana, Tivoli), Bosna i Hercegovina – Makedonija (Jesenice), Poljska – Španija (Celje), Finska – Rusija (Koper).

17:45 Ukrajina – Francuska (Ljubljana, Tivoli), Srbija – Latvija (Jesenice), Češka – Gruzija (Celje), Grčka – Italija (Koper).

21:00 Izrael – Belgija (Ljubljana, Tivoli), Litvanija – Crna Gora (Jesenice), Slovenija – Hrvatska (Celje), Švedska (Turska).

9. SEPTEMBAR 2013.

14:30 Velika Britanija – Ukrajina (Ljubljana, Tivoli), Latvija – Makedonija (Jesenice), Gruzija – Španija (Celje), Grčka – Finska (Koper).

17:45 Njemačka – Izrael (Ljubljana, Tivoli), Litvanija – Bosna i Hercegovina (Jesenice), Hrvatska – Češka (Celje), Italija – Švedska (Koper).

21:00 Belgija – Francuska (Ljubljana, Tivoli), Crna Gora – Srbija (Jesenice), Slovenija – Poljska (Celje), Turska – Rusija (Koper).

DRUGA FAZA (svi mečevi se igraju u dvorani Stožice, Ljubljana)

11. SEPTEMBAR 2013. (Grupa E)

14:30 B3 – A1

17:45 B2 – A2

21:00 A3 – B1

12. SEPTEMBAR 2013. (Grupa F)

14:30 D3 – C1

17:45 C3 – D1

21:00 D2 – C2

13. SEPTEMBAR 2013. (Grupa E)

14:30 A1 – B2

17:45 B3 – A3

21:00 A2 – B1

14. SEPTEMBAR 2013. (Grupa F)

14:30 C1 – D1

17:45 D3 – C3

21:00 C2 – D1

15. SEPTEMBAR 2013. (Grupa E)

14:30 B1 – A1

17:45 A2 – B3

21:00 B2 – A3

16. SEPTEMBAR 2013. (Grupa F)

14:30 D1 – C1

17:45 D2 – C3

21:00 C2 – D3

Mečevi za plasman od petog do osmog mjesta

19. 9. 2013.

14:30 Poraženi prvog četvrtfinala – Poraženi drugog četvrtfinala

20. 9. 2013.

14:30 Poraženi trećeg četvrtfinala – Poraženi četvrtog četvrtfinala

21. 9. 2013.

17:30 Meč za sedmo mjesto

21:00 Meč za peto mjesto

ČETVRTFINALE (Stožice)

18. SEPTEMBAR 2013.

17:30 E1 – F4

21:00 F2 – E3

19. SEPTEMBAR 2013.

17:45 F1 – E4

21:00 E2 – F3

POLUFINALE (Stožice)

20. SEPTEMBAR 2013.

17:45 Pobjednik prvog četvrtfinala – Pobjednik drugog četvrtfinala

21:00 Pobjednik trećeg četvrtfinala – Pobjednik četvrtog četvrtfinala

MEČEVI ZA MEDALJE (Stožice)

22. SEPTEMBAR 2013.

17:30 Duel za treće mjesto

21:00 Finale


Više iz rubrike TEME
POPULARNO