Trump: S Putinom ću se sastati krajem mjeseca na Samitu G-20

Published On 06 Nov 2018
|Ažurirano: 06 Nov 2018 08:08 AM (GMT+2)
Američki predsjednik Donald Trump je izjavio da se s predsjednikom Rusije Vladimirom Putinom vjerovatno neće sastati ove sedmice u Parizu, kao što je ranije bilo planirano.
U obraćanju novinarima u Bijeloj kući, on je kazao da će se njih dvojica sastati krajem mjeseca, na Samitu G-20 u Argentini, javlja Anadolija.
“Nisam siguran da li ćemo imati sastanak u Parizu. Vjerovatno nećemo”, rekao je američki predsjednik.
Samit u Argentini
Dodao je da će se s Putinom sastati na marginama samita u Argentini.
Juri Ušakov, pomoćnik ruskog predsjednika, ranije je novinarima kazao da će se Putin sastati s američkim predsjednikom 11. novembra u Parizu, tokom obilježavanja 100. godišnjice okončanja Prvog svjetskog rata.
Izvor: Agencije