Liga prvaka: Minimalna prednost Manchester Cityja nad Realom

Engleski tim je u sjajnoj utakmici na Etihadu pobijedio španskog predstavnika 4:3.

Manchester City u Madrid putuje s jednim golom prednosti (EPA)

Nevjerojatnu prvu polufinalnu utakmicu Lige prvaka odigrali su nogometaši Manchester Cityja i madridskog Reala na Etihadu, a City je pobijedio 4:3.

Od samog početka, od prvog gola u drugoj minuti, Manchester City je bio u stalnoj prednosti. Vodio je 2:0, 3:1 i 4.2, ali su se Madriđani stalno vraćali i spuštali zaostatak na jedan gol što garantira novu sjajnu utakmicu u uzvratu.

Taj se susret igra iduće srijede, piše Hina.

U srijedu Liverpool – Villarreal

Strijelci za Manchester CIty bili su Kevin de Bruyne u 2., Gabriel Jesus u 11. Phil Foden u 33. i Bernardo Silva u 74. minuti, dok su za Real pogodili Karem Benzema u 33. i 82. iz penala i Vinicius Junior u 55.

U drugoj utakmici polufinala u srijedu igraju engleski Liverpool i španski Villarreal.