LP: Bayern dramatično do pobjede, Barcelona bolja od Arsenala

Bayern je nadjačao Juventus nakon velike drame (AP)

Nogometaši Barcelone i Bayerna posljednji su putnici u četvrtfinale Lige prvaka.

Bayern je nadjačao Juventus nakon velike drame i produžetaka pobijedivši 4:2.

Utakmica je u regularnom dijelu završila 2:2, baš kao i prvi dvoboj u Torinu.

Europski doprvak je vodio 2:0 golovima Paula Pogbe i Juana Cuardada, no Bavarci su u posljednjih 15 minuta uspjeli izjednačiti i izboriti produžetak.

Robert Lewandowski je u 74. minuti smanjio, a izjednačio je Thomas Muller golom u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Bayern je okrenuo rezultat golom Thiaga Alcantare u 108. minuti, a sve dvojbe oko prolaza u četvrtfinale riješio je Kingsley Coman dvije minute kasnije.

Golovi Neymara, Suareza i Messija

Ranije su Nogometaši Barcelone ušli u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su i u uzvratu na Nou Campu pobijedili Arsenal rezultatom 3:1.

U prvom dvoboju u Londonu europski prvak je slavio 2:0.

Pogotke su za Barcelonu postigli Neymar (18), Luis Suarez (65) i Leo Messi (88), dok je strijelac za Arsenal bio Mohamed Elneny (51).

Barcelona je nastavila niz od 38 uzastopnih utakmica bez poraza u svim natjecanjima, od čega su upisali 32 pobjede, dok je Arsenal na Nou Campu pokazao daleko bolju igru nego u prvoj utakmici u Londonu, no bilo je nedovoljno.

Ranije su plasman u nastavak takmičenja izborili Wolfsburg, Real Madrid, Atletico Madrid, PSG, Benfica i Manchester City.