Remy Cityja, sve dalje od naslova prvaka

Branislav Ivanović i Fernando Torres (na slici) postigli su pogotke za pobjedu Chelseaja nad Aston Villom (AP)

U 31. kolu engleske Premier lige Queens Park Rangers, Wigan i Bolton upisali su važne pobjede u borbi za opstanak, dok je Manchester City jedva izvukao remi protiv Sunderlanda sa 3:3.

To znači da vodeći Manchester United, koji u ponedjeljak gostuje kod Blackburna, može pobjeći Cityju na pet bodova prednosti.

Sunderland je do 85. minute vodio sa 3:1 protiv Manchester Cityja, ali ipak nije uspio doći do pobjede, primivši dva gola u dvije minute.

Remi Cityju u završnici utakmice donijeli su svojim pogocima Mario Balotelli i reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov.

Borba Boltona

Bolton je ostvario važnu pobjedu u borbi za ostanak, svladavši u gostima Wolverhampton sa 3:2.

Pogotke za Bolton dali su Martin Petrov, Marcos Alonso i Kevin Davies, dok su strijelci za Wolverhampton bili Michael Kightly i Matt Jarvis.

Everton je svladao West Bromwich sa 2:0.

U borbi za mjesta koje vode u Ligu prvaka, Chelsea je u gostima pobijedio Aston Villu sa 4:2, dok je Arsenal izgubio od Queens Park Rangersa sa 1:2.

Chelsea je vodio 2:0 protiv Aston Ville golovima Daniela Sturridgea i srbijanskog reprezentativca Branislava Ivanovića, da bi Villa poravnala preko Jamesa Collinsa i Erica Lichaja.

Ipak, u završnici susreta, Ivanović i Fernando Torres postigli su pogotke za pobjedu Chelseaja.

Queens Park Rangers je pobijedio Arsenal sa 2:1, a strijelci za domaćine bili su Adel Taarabt i Samba Diakite, dok je pogodak za Arsenal zabio Theo Walcott.

U nedjelju igraju Newcastle – Liverpool, te Tottenham – Swansea, a u ponedjeljak je na rasporedu utakmica Blackburn – Manchester United.