Dodig se nije uspio plasirati

Ispadanjem Dodiga Hrvatska je ostala bez predstavnika na turniru u Zagrebu (EPA)

Hrvatski tenisač Ivan Dodig nije se uspio plasirati u polufinale ATP turnira u Zagrebu, branitelja prošlogodišnjeg naslova svladao je Cipranin Marcos Baghdatis sa 6-4, 7-5 nakon sat i 40 minuta igre.

Bio je ovo drugi međusobni susret Dodiga i Baghdatisa, a sada je omjer pobjeda 1-1.

Ispadanjem Dodiga Hrvatska je ostala bez predstavnika na turniru u Zagrebu.

U dosadašnjih šest izdanja Zagreb Indoorsa uvijek je barem jedan hrvatski igrač nastupio u finalu, a ove godine se niko nije uspio probiti niti među posljednja četiri.

U polufinalima će u subotu od 16.45 sati igrati Baghdatis i Slovak Lukaš Lacko, te Rus Mihail Južni i Nijemac Michael Berrer, javlja Hina.

ČETVRTFINALE:

Mihail Južni (Rus/3) – IVO KARLOVIĆ (HRV/8) 7-6 (10), 3-6, 7-6 (6)
Marcos Baghdatis (Cip/6) – IVAN DODIG (HRV/4) 6-4, 7-5
Michael Berrer (Njem) – Jurgen Melzer (Aut) 5-7, 6-4, 6-4
Lukaš Lacko (Svk) – Robin Haase (Niz/7) 6-4, 6-4

Izvor: Agencije


Reklama