Janković pobjedom otvorila turnir

Protivnica Jeleni Janković u drugoj rundi turnira bit će 3. nositeljica Viktoria Azarenka iz Belorusije (EPA)

Najbolja srbijanska teniserka Jelena Janković startala je pobjedom na WTA turniru u Sidneyu, pošto joj je Njemica Julija Gorges predala meč u drugom setu zbog povrede.

Janković je prvi set dobila sa 6:1, a u drugom je vodila sa 3:1 kada je Njemica odustala od nastavka meča.

Protivnica srbijanskoj teniserki u drugoj rundi turnira, čiji je nagradni fond 637.000 dolara, bit će 3. nositeljica Viktoria Azarenka iz Belorusije.

Ona je u prvom kolu bila bolja od Stefanie Voegele iz Švicarske rezultatom 6:2, 6:1.

Izvor: Agencije


Reklama