Oglasi

Liga prvaka: Porazi Rijeke i Maribora

Prvaci Hrvatske i Slovenije izgubili su prve utakmice doigravanja posljednje faze kvalifikacija europskog natjecanja.
Rijeka, Olympiacos, Nogomet, Fudbal, Utakmica, Liga prvakaHrvatski prvak je poveo golom Hebera u 42. minuti, no na kraju je slavio OlympiacosEPA

Nogometaši prvaka Hrvatske i Slovenije, Rijeke i Maribora, izgubili su u prvim ogledima posljednje faze kvalifikacija, odnosno doigravanja za plasman u grupnu fazu Lige evropskih prvaka.

Rijeka je na gostovanju u Pireju izgubila od Olympiacosa 1:2 primivši drugi pogodak u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski prvak je poveo golom Brazilca Hebera u 42. minuti, a izjednačio je Vadis Odjidja u 66. minuti.

Rijeka u završnici s igračem manje

Od 83. minute Rijeka je igrala s igračem manje nakon što je isključen Leonard Zuta, a domaćin je do pobjede stigao u posljednjim trenucima susreta golom Alaixa Romaoa.

Slovenski Maribor s istim je rezultatom izgubio također na gostovanju kod izraelskog Hapoela iz Beer Sheve.

Turski Basaksehir je kao domaćin izgubio od Seville rezultatom 1:2, Celtic je kod kuće svladao Astanu s visokih 5:0, a Napoli je slavio protiv Nice sa 2:0.