Liga Evrope: Partizan poražen u Manchesteru

Golman Partizana Vladimir Stojković triput je vadio loptu iz mreže na Old Traffordu (EPA)

Nogometaški beogradskog Partizana poraženi su 0:3 od Manchester Uniteda na Old Traffordu u četvrtom kolu skupine L Europske lige.

Domaći su poveli golom Masona Greenwooda u 22. minuti, Anthony Martial povisio je rezultat 11 minuta kasnije da bi Marcus Rashford u 49. minuti postavio konačan rezultat.

U drugoj utakmici iste skupine AZ Alkmaar na gostovanju u Kazahstanu s visokih je 5:0 pobijedio Astanu.

United vodi

Nakon treće pobjede, uz jedan neodlučen rezultat, United je na čelu skupine s 10 bodova, prati ga AZ Alkmaar s dva boda manje (dvije pobjede i dva neodlučena rezultata), Partizan je treći sa četiri boda (po jedna pobjeda i neodlučen rezultat, te dva poraza), dok je Astana posljednja bez bodova.

U sljedećem kolu Partizan gostuje u Nizozemskoj, a United putuje u Kazahstan.

Izvor: Al Jazeera