Liga Evrope: Gol Dzagojeva za eliminaciju Zvezde

Strijelac jedinog gola u Moskvi bio je Alan Dzagojev u prvoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu (AP)

Nogometaši beogradske Crvene zvezde završili su ovu takmičarsku sezonu u Ligi Evrope porazom u revanš-utakmici šesnaestine finala najmasovnijeg evropskog takmičenja sa CSKA Moskvom.

Nakon 0:0 u glavnom gradu Srbije, danas su “Armejci” u Moskvi slavili s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog gola bio je Alan Dzagojev u prvoj minuti sudijske nadoknade u prvom poluvremenu.

Sutra su na rasporedu preostale utakmice šesnaestine finala Lige Evrope, a, između ostalih, igraju i nogometaši Partizana.

“Crno-beli” su gosti Viktorije u češkom Plzenu, a u prvoj utakmici prošle sedmice rezultat je glasio 1:1.