Crvena zvezda drugu godini zaredom u Ligi prvaka

Nogometaši beogradske Crvene zvezde večeras su potvrdili plasman u grupnu fazu Lige evropskih prvaka. Nakon sat vremena igre, Beograđani su došli u prednost kada je Milan Rodić protrčao po lijevoj strani kaznenog prostora Young Boys i asistirao Aleksi Vukanoviću koji je glavom u 61. minuti savladao golmana gostiju za veliku prednost prvaka Srbije od 1:0. Gosti su […]

Nogometaši beogradske Crvene zvezde večeras su potvrdili plasman u grupnu fazu Lige evropskih prvaka.

Gosti su dosta agresivnije krenuli u nastavku i takvu igru su krunisali pogotkom u 82. minuti kada je nakon šuta jednog igrača Young Boysa Zvezdin El Fardou Ben skrenuo loptu i “prevario” vlastitog golmana.

Ovaj rezultat bio je dovoljan Zvezdi da po drugi put zaredom izbori plasman u grupnu fazu elitnog takmičenja “Starog kontinenta”.