Programska šema

 

SRIJEDA, 20.08.2014.

 

07.30 Širom svijeta, ep.19, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Ex files, dokumentarni program

10.00 Reporter – Mustang, kraljevstvo na rubu, I dio, dokumentarni program

10.30 Širom svijeta, ep.19, informativni talk-show

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

12.30 Evropski san, ep.8, dokumentarni program

13.00 Borba za Nil, ep.6, dokumentarni program

13.30 Širom svijeta, ep.19, dokumentarni program

14.30 Reporter – Mustang, kraljevstvo na rubu, II dio, dokumentarni program

15.00 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Hodorkovski, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Ex files, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Iran, anatomija jedne revolucije, dokumentarni program

00.00 Evropski san, ep.8, dokumentarni program

00.30 48 sati, ep.9, dokumentarni program

01.00 Umjetnost ako spas, ep.5, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show


 

ČETVRTAK, 21.08.2014.

 

07.30 Evropski san, ep.8, dokumentarni program

08.00 Naslijeđe 11. septembra, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

09.30 48 sati, ep.9, dokumentarni program

10.00 Širom svijeta, ep.19, dokumentarni program

11.00 Umjetnost kao spas, ep.5, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Naslijeđe 11. septembra, dokumentarni program

12.30 Umjetnost kao spas, ep.5, dokumentarni program

13.00 Ritam Balkana, ep.7, dokumentarni program

13.30 Epizoda u životu berača željeza, dokumentarni program

15.00 Evropski san, ep.8, dokumentarni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Alhemija Balkana, ep.5, dokumentarni program

17.30 Svijet umjetnika, ep.4, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

19.30 Iran, anatomija jedne revolucije, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

23.30 Epizoda u životu berača željeza, dokumentarni program

01.00 Tuti, otok na Nilu, dokumentarni program

01.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview


 

PETAK, 22.08.2014.

 

07.30 Naslijeđe 11. septembra, dokumentarni program

08.00 48 sati, ep.9, dokumentarni program

08.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

09.00 Svijet umjetnika, ep.4, dokumentarni program

09.30 Borba za Nil, ep.6, dokumentarni program

10.00 Rađanje zemlje, ep.6, dokumentarni program

10.30 Iran, anatomija jedne revolucije, dokumentarni program

11.00 Alhemija Balkana, ep.5, dokumentarni program

11.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

12.00 Svijet žena, ep.1, dokumentarni program

12.30 Nikaragva, nezavršena revolucija, dokumentarni program

13.00 Hodorkovski, dokumentarni program

14.00 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

14.30 U potrazi za porodicom, dokumentarni program

15.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Ex files, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Hodorkovski, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Svijet žena, ep.1, dokumentarni program

00.00 Hodorkovski, dokumentarni program

01.00 Svijet umjetnika, ep.4, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show


 

SUBOTA, 23.08.2014.

 

08.00 Reporter – Mustang, kraljevstvo na rubu, II dio, dokumentarni program

08.30 Recite Aljazeeri - Akbar Ahmed, interview

09.00 Umjetnost kao spas, ep.5, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 48 sati, ep.9, dokumentarni program

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Evropski san, ep.8, dokumentarni program

11.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

12.00 Reporter – Filipini, dokumentarni program

13.00 Kontekst, informativni talk-show

13.30 Arapsko proljeće, ep.4, dokumentarni program

14.00 Ex files, dokumentarni program

15.00 Hodorkovski, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Svijet umjetnika, ep.5, dokumentarni program

17.30 Iran, anatomija jedne revolucije, ep.2, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Svijet žena, ep.1, dokumentarni program

19.30 Nikaragva, nezavršena revolucija, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Aljazeera Business, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Čistači, dokumentarni program

00.00 U potrazi za porodicom, dokumentarni program

01.00 Aljazeera Business, informativni magazin

01.30 Ritam Balkana, ep.7, dokumentarni program


 

NEDJELJA, 24.08.2014.

 

08.00 Aljazeera Business, informativni magazin

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Svijet umjetnika, ep.5, dokumentarni program

09.30 Recite Aljazeeri - Khaled Meshaal, interview

10.00 Aljazeera Business, informativni magazin

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Naslijeđe 11. septembra, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Palestinske vlasti i novac, dokumentarni program

13.00 Recite Aljazeeri - Akbar Ahmed, interview

13.30 Ex files, dokumentarni program

14.30 Hodorkovski, dokumentarni program

15.30 Alhemija Balkana, ep.5, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Aljazeera Business, informativni magazin

17.30 Umjetnost kao spas, ep.6, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Iran, anatomija jedne revolucije, ep.2, dokumentarni program

19.30 Reporter – Filipini, I dio, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Aljazeera Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Aljazeera Svijet, informativni magazin

23.30 Čistači, dokumentarni program

00.30 Svijet žena, dokumentarni program

01.00 Aljazeera Svijet, informativni magazin

01.30 Svijet umjetnika, ep.5, dokumentarni program


 

PONEDJELJAK, 25.08.2014.

 

07.30 Aljazeera Svijet, informativni magazin

08.00 Nikaragva, nezavršena revolucija, dokumentarni program

08.30 Hodorkovski, dokumentarni program

09.30 Palestinske vlasti i novac, dokumentarni program

10.30 Reporter – Filipini, II dio, dokumentarni program

11.00 Aljazeera svijet, informativni magazin

11.30 Ritam Balkana, ep.7, dokumentarni program

12.00 Širom svijeta, ep.20, dokumentarni program

13.00 Čistači, dokumentarni program

14.00 Svijet žena, ep.1, dokumentarni program

14.30 Ex files, dokumentarni program

15.30 Reporter – Filipini, I dio, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Aljazeera Svijet, dokumentarni program

17.30 Ritam Balkana, ep.8, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

19.30 Alhemija Balkana, ep.5, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 AJ Objektiv, informativni talk show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 AJ Objektiv, informativni talk show

23.30 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

00.00 Svijet umjetnika, ep.5, dokumentarni program

00.30 Iran, anatomija jedne revolucije, dokumentarni program

01.00 Ritam Balkana, ep.8, dokumentarni program

01.30 AJ Objektiv, informativni talk show


 

UTORAK, 26.08.2014.

 

07.30 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

08.00 Reporter – Filipini, II dio, dokumentarni program

08.30 AJ Objektiv, informativni talk show

09.00 Širom svijeta, ep.20, dokumentarni program

10.00 Iran, anatomija jedne revolucije, dokumentarni program

10.30 Svijet žena, ep.1, dokumentarni program

11.00 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

11.30 AJ Objektiv, informativni talk show

12.00 48 sati, ep.10, dokumentarni program

12.30 Naslijeđe 11. septembra, dokumentarni program

13.00 Borba za Nil, ep.6, dokumentarni program

13.30 Rađanje zemlje, ep.6, dokumentarni program

14.00 Nikaragva, nezavršena revolucija, dokumentarni program

14.30 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

15.00 48 sati, ep.10, dokumentarni program

15.30 AJ Objektiv, informativni talk show

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Rađanje zemlje, ep.7, dokumentarni program

17.30 Slovo života – Opstanak sirotinjske četvrti, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Reporter – Filipini, I dio, dokumentarni program

19.30 Oni pobjeđuju – Aleksandar Đorđević, interview

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Čistači, dokumentarni program

00.30 Alhemija Balkana, ep.5, dokumentarni program

01.00 Ritam Balkana, ep.8, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show