Programska šema

 

SRIJEDA, 22.10.2014.

 

07.30 Širom svijeta, ep.28, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Oteti, dokumentarni program

09.30 Šta je ubilo Arafata?, dokumentarni program

10.30 Palestina u fokusu, ep.2, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

12.30 Iran, naslijeđe revolucije, ep.1, dokumentarni program

13.00 Obećana zemlja, ep.1, dokumentarni program

13.30 Širom svijeta, ep.28, dokumentarni program

14.30 Ljudi i moć, ep.61, dokumentarni program

15.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Palestina u fokusu, ep.3, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Regioskop – Vidimo se za godinu dana, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Reporter – Postati građanin Kenije, dokumentarni program

00.30 Priče s Istoka, ep.84, dokumentarni program

01.00 Okom kamere: Azija, ep.6, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show


 

ČETVRTAK, 23.10.2014.

 

07.30 Iran, naslijeđe revolucije, ep.1, dokumentarni program

08.00 Oteti, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

09.30 Povratak samom sebi, ep.2, dokumentarni program

10.00 Širom svijeta, ep.28, dokumentarni program

11.00 Obećana zemlja, ep.1, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Oteti, dokumentarni program

12.30 Ljudi i moć, ep. 61, dokumentarni program

13.00 Okom kamere - Azija, ep.6, dokumentarni program

13.30 Singapur: Tajna uspjeha, dokumentarni program

14.30 Povratak samom sebi, ep.2, dokumentarni program

15.00 Iran, naslijeđe revolucije, ep.1, dokumentarni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Reporter – Kolonija dostojanstva, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview

19.30 Moj život, ep.7, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

23.30 Singapur: Tajna uspjeha, dokumentarni program

00.30 Regioskop – Vidimo se za godinu dana, dokumentarni program

01.30 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview


 

PETAK, 24.10.2014.

 

07.30 Oteti, dokumentarni program

08.00 Povratak samom sebi, ep.2, dokumentarni program

08.30 Priče s istoka, ep.84, dokumentarni program

09.00 Sedam sestara, ep.3, dokumentarni program

10.00 Regioskop – Vidimo se za godinu dana, dokumentarni program

11.00 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

11.30 Ljudi i moć, ep.61, dokumentarni program

12.00 Lica Kine, ep.8, dokumentarni program

12.30 Obećana zemlja, ep.2, dokumentarni program

13.00 Palestina u fokusu, ep.3, dokumentarni program

14.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

14.30 Šta je ubilo Arafata?, dokumentarni program

15.30 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Sedam sestara, ep.4, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Palestina u fokusu, ep.3, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Sedam sestara, ep.4, dokumentarni program

00.30 Širom svijeta, ep. 28, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show


 

SUBOTA, 25.10.2014.

 

08.00 Povratak samom sebi, ep.2, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Lica Kine, ep.8, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Oteti, dokumentarni program

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Iran, naslijeđe revolucije, ep.1, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Ubistvo Arafata, dokumentarni program

13.00 Obećana zemlja, ep.2, dokumentarni program

13.30 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview

14.00 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

14.30 Okom kamere, ep.6, dokumentarni program

15.00 Regioskop – Vidimo se za godinu dana, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Priče s Istoka, ep.85, dokumentarni program

17.30 Ljudi i moć, ep.62, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Reporter – Kolonija dostojanstva, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Aljazeera Business, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Aljazeera Business, dokumentarni program

23.30 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview

00.00 Sedam sestara, ep.4, dokumentarni program

01.00 Aljazeera Business, informativni magazin

01.30 Okom kamere - Azija, ep.6, dokumentarni program


 

NEDJELJA, 26.10.2014.

 

08.00 Aljazeera Business, informativni magazin

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Povratak samom sebi, ep.2, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Aljazeera Business, informativni magazin

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Oteti, dokumentarni program

11.30 Kontekst, informativni talk-show

12.00 Izraelski aparthejd, dokumentarni program

13.00 moj život, ep.7, dokumentarni program

13.30 Sedam sestara, ep.4, dokumentarni program

14.30 Regioskop – Vidimo se za godinu dana, dokumentarni program

15.30 Priče s istoka, ep.85, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Aljazeera Business, informativni magazin

17.30 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Ljudi i moć, ep.62, dokumentarni program

19.30 Priče s Istoka, ep.85, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Aljazeera Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Aljazeera Svijet, informativni magazin

23.30 Ubistvo Arafata, dokumentarni program

00.30 Okom kamere - Azija, ep.6, dokumentarni program

01.00 Aljazeera Svijet, informativni magazin

01.30 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program


 

PONEDJELJAK, 27.10.2014.

 

07.30 Aljazeera Svijet, informativni magazin

08.00 Ljudi i moć, ep.62, dokumentarni program

08.30 Palestina u fokusu, ep.3, dokumentarni program

09.30 Moj život, ep.7, dokumentarni program

10.00 Širom svijeta, ep.28, dokumentarni program

11.00 Aljazeera Svijet, informativni program

11.30 Okom kamere - Azija, ep.6, dokumentarni program

12.00 Širom svijeta, ep.29, dokumentarni program

13.00 Lica Kine, ep.8, dokumentarni program

13.30 Izraelski aparthejd, dokumentarni program

14.30 Obećana zemlja, ep.2, dokumentarni program

15.00 Iran, naslijeđe revolucije, ep.1, dokumentarni program

15.30 Oni pobjeđuju - Dragan Jovanović, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Aljazeera Svijet, dokumentarni program

17.30 Okom kamere - Azija, ep.7, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Sportski magazin

19.30 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview

23.30 Sportski magazin

00.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

00.30 Ljudi i moć, ep.62, dokumentarni program

01.00 Okom kamere - Azija, ep.7, dokumentarni program

01.30 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview


 

UTORAK, 28.10.2014.

 

07.30 Sportski magazin

08.00 Moj život, ep.7, dokumentarni program

08.30 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview

09.00 Širom svijeta, ep.29, dokumentarni program

10.00 Oteti, dokumentarni program

10.30 Lica Kine, ep.8, dokumentarni program

11.00 Sportski magazin

11.30 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview

12.00 I glasnike ubijaju, ep.1, dokumentarni program

12.30 Vrisak u mraku, ep.1, dokumentarni program

13.00 Ubistvo Arafata, dokumentarni program

14.00 Obećana zemlja, ep.2, dokumentarni program

14.30 Sportski magazin

15.00 I glasnike ubijaju, ep.1, dokumentarni program

15.30 Recite Aljazeeri - Mladen Ivanić, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.00 Regioskop – Anplagd, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Priče s Istoka, ep.85, dokumentarni program

19.30 Sportski magazin

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Vijesti, informativni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Kontekst, informativni talk-show

23.30 Regioskop – Anplagd, dokumentarni program

00.30 Alhemija Balkana – Srbija, ep.2,  dokumentarni program

01.00 I glasnike ubijaju, ep.1, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show