Programska šema

UTORAK, 17.09.2019.

07.30 Sportski Magazin

08.00 Vrhovi Balkana – Zelengora, dokumentarni program

08.30 Recite Al Jazeeri, interview

09.00 Ljudi i moć – Novi Zeland: Zagađeni raj 2.dio, dokumentarni program

09.30 Al Jazeera istražuje – Doušnik iz Al-Kaide, dokumentarni program

10.30 Priče s Istoka -  Prokletstvo palminog ulja, dokumentarni program

11.00 Razglednice iz Centralne Azije – Kirgistan 2.dio, dokumentarni program

11.30 Sportski Magazin

12:00 Vijesti, informativni program

12:30 Recite Al Jazeeri, interview

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13:05 Širom svijeta – Majke u izbjeglištvu, dokumentarni program

14:00 Vijesti, informativni program

14.30 Sportski magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Recite Al Jazeeri, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Indijska bolnica ep.2, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk-show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Velika iluzija – Evropa 2.dio, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Linije razdvajanja – Potraga za tajnim zatvorom 2.dio, dokumentarni program

02.30 Fullscreen – O hokeju i Medvjedimai, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk-show

 

SRIJEDA, 18.09.2019.

07.30 Bosanski Hoffenheim, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Širom svijeta – Majke u izbjeglištvu, dokumentarni program

10.00 Fullscreen – O hokeju i Medvjedima, dokumentarni program

11.00 Al Jazeera istražuje – Lanac krivolova: krijumčari, diplomate i nezakonita trgovina rogom nosoroga, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk-show

13.30 Priče s Istoka – Prokletstvo palminog ulja, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Ljudi i moć – Novi Zeland: Zagađeni raj, 2.dio, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Velika iluzija - Amerika 2.dio, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk-show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Širom svijeta – Majke u izbjeglištvu, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Fullscreen – O hokeju i Medvjedima, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Indijska bolnica, ep.2, dokumentarni program

03.00 Moja Kuba – Jose Enrique Jimenez: Novi stari vođa, dokumentarni program

 

ČETVRTAK, 19.09.2019.

07.30 Al Jazeera istražuje – Lanac krivolova: krijumčari, diplomate i nezakonita trgovina rogom nosoroga, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

10.00 Velika iluzija – Amerika 1.dio, dokumentarni program

11.00 Hoću kući – Pogledi iznutra 1.dio, dokumentarni program

11.30 Živjeti islam Srbija, ep.3, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk-show

13.30 Ljudi i moć – Novi Zeland: Zagađeni raj 2.dio, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Linije razdvajanja – Potraga za tajnim zatvorom, 2.dio, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Indijska bolnica, ep. 3, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Razglednice iz Centralne Azije - Kirgistan 2. dio, dokumentarni program

19.30 Priče s Istoka – Prokletstvo palminog ulja, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk-show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Indijska bolnica, ep. 3, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Velika iluzija – Amerika 1.dio, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Moja Kuba – Jose Enrique Jimenez: Novi stari vođa, dokumentarni program

02.30 Širom svijeta – Majke u izbjeglištvu, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk-show

 

PETAK, 20.09.2019.

07.30 Živjeti islam Srbija, ep. 3, dokumentarni program

08.00 Moja Kuba – Jose Enrique Jimenez: Novi stari vođa, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Al Jazeera istražuje – Lanac krivolova: krijumčari, diplomate i nezakonita trgovina rogom nosoroga, dokumentarni program

10.00 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

11.00 Vrhovi Balkana – Komovi, dokumentarni program

11.30 Alhemija Balkana Crna Gora, ep.9, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk-show

13.30 Hoću kući – Pogledi iznutra 1.dio dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Razglednice iz Centralne Azije – Kirgistan 1.dio, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Širom svijeta – Egzil u Novoj Kaledoniji, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Indijska bolnica, ep. 3, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Tribina, sportski talk - show

21.30 Granice Istoka, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 U srcu festivala – O očevima i sinovima, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Granice Istoka, informativni talk-show

01.00 Tribina, sportski talk - show

01.30 U srcu festivala – O očevima i sinovima, dokumentarni program

02.30 Granice Istoka, informativni talk-show

03.00 Hoću kući – Pogledi iznutra 1.dio dokumentarni program

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

SUBOTA, 21.09.2019.

08.00 Alhemija Balkana Crna Gora, ep.9, dokumentarni program

08.30 Recite Al Jazeeri, interview

09.00 Hoću kući – Pogledi iznutra1.dio, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Tribina, sportski talk - show

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Linije razdvajanja – Krv i rijeka, dokumentarni program

11.30 Živjeti islam - Srbija, ep.4, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Tribina, sportski talk - show

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Granice Istoka, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Priče s Istoka – Zločinac od milijardu dolara, dokumentarni program

17.30 Ljudi i moć – U potrazi za utočištem 1. dio, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Fullscreen – Nedjelja 13, 1.dio, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Moja Kuba – Jose Enrique Jimenez: Novi stari vođa, dokumentarni program

21.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 U srcu festivala – Neoprošteno, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

01.00 U srcu festivala – O očevima i sinovima, dokumentarni program

02.00 U srcu festivala – Neoprošteno, dokumentarni program

03.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

03.30 Alhemija Balkana - Crna Gora, ep.9, dokumentarni program

 

NEDJELJA, 22.09.2019.

08.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

08.30 Granice Istoka, informativni talk-show

09.00 Vrhovi Balkana - Komovi, dokumentarni program

09.30 Recite Al Jazeeri, interview

10.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Regioskop – Vidim crvene ljude, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Razglednice iz Centralne Azije – Kirgistan 2.dio, dokumentarni program

13.30 Ljudi i moć – U potrazi za utočištem 1.dio, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Moja Kuba – Jose Enrique Jimenez: Novi stari vođa, dokumentarni program

17.30 Hoću kući – Pogledi iznutra 1.dio dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Velika iluzija – Amerika 1.dio, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Priče s Istoka – Zločinac od milijardu dolara, dokumentarni program

21.30 AJ Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 U srcu festivala – Posao u Rusiji, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 AJ Svijet, informativni magazin

01.00 U srcu festivala – Neoprošteno, dokumentarni program

02.00 U srcu festivala – Posao u Rusiji, dokumentarni program

03.00 AJ Svijet, informativni magazin

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

PONEDJELJAK, 23.09.2019.

07.30 AJ Svijet, informativni magazin

08.00 Živjeti islam Srbija, ep.4, dokumentarni program

08.30 Fullscreen - Nedjelja 13. prvi dio, dokumentarni program

09.30 Širom svijeta - Egzil u Novoj Kaledoniji, dokumentarni program

10.30 AJ Svijet, informativni magazin

11.00 Zubandan, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 AJ Svijet, informativni magazin

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Velika iluzija – Amerika 1.dio, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14:30 Vrhovi Balkana - Komovi, dokumentarni program

15:00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Svijet, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Moja Kuba - Regla Gonzalez Miro: Korijeni rumbe, dokumentarni program

17.30 Priče s Istoka - Zločinac od milijardu dolara, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 AJB DOC predstavlja - Posao u Rusiji, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Sportski Magazin

21.30 Al Jazeera Objektiv, informativno - dokumentarni program

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 AJB DOC predstavlja - Hod po žici

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Sportski Magazin

01.00 Moja Kuba - Regla Gonzalez Miro: Korijeni rumbe, dokumentarni program

01.30 Al Jazeera Objektiv, informativno - dokumentarni program

02.00 AJB DOC predstavlja - Neoprošteno, dokumentarni program

03.00 AJB DOC predstavlja - Posao u Rusiji