Programska šema

SRIJEDA, 26.06.2019.

07.30 Lopta, ep.1, dokumentarni program

08.30 Recite Al Jazeeri - Ilir Meta, interview

09.00 Širom svijeta - Nadbiskup i palestinski otpor, dokumentarni program

10.00 Revizija, dokumentarni program

11.00 Al Jazeera istražuje - Oligarsi, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Recite Al Jazeeri - Ilir Meta, interview

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Priče s Istoka - Australija: Žene u svijetu kriminala, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Ljudi i moć -  Moldavski mogul, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Moj život - Prizivanje kiše, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Regioskop – Nestajanje, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Širom svijeta - Nadbiskup i palestinski otpor, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Fullscreen - Svetlana, dokumentarni program

01.00 Regioskop – Nestajanje, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Moj život - Širom svijeta - Nadbiskup i palestinski otpor, dokumentarni program

02.30 Naš čovjek u Kairu, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show

 

ČETVRTAK, 27.06.2019.

07.30 Al Jazeera Istražuje - Oligarsi, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Regioskop – Nestajanje, dokumentarni program

09.30 Fullscreen – Svetlana, dokumentarni program

10.00 Lopta, ep.1, dokumentarni program

11.00 Hoću kući - Istrajnost, dokumentarni program

11.30 Ugrožena većina, ep.5, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Ljudi i moć - Moldavski mogul, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Linije razdvajanja - Portoriko: Isplati li se rizik, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Križarski ratovi u očima Arapa, ep.1, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Okom kamere – Azija - Crne ruže i crvene haljine, dokumentarni program

19.30 Priče s Istoka - Australija: Žene u svijetu kriminala, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Revizija, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Moj život - Prizivanje kiše, dokumentarni program

01.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

02.00 Moj život - Zaboravljeno filmsko blago Sudana, dokumentarni program

02.30 Širom svijeta - Nadbiskup i palestinski otpor, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show

 

PETAK, 28.06.2019.

07.30 Revizija, dokumentarni program

08.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

09.00 Al Jazeera istražuje: Oligarsi, dokumentarni program

10.00 Regioskop - Nestajanje, dokumentarni program

10.30 Moj život - Zaboravljeno filmsko blago Sudana, dokumentarni program

11.00 Vrhovi Balkana - Rtanj, dokumentarni program

11.30 Alhemija Balkana – BiH, ep.11, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Priče s Istoka - Australija: Žene u svijetu kriminala, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Okom kamere – Azija - Crne ruže i crvene haljine, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Širom svijeta – Morsi: Posljednji sati, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Križarski ratovi u očima Arapa, ep.1, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Tribina, sportski talk - show

21.30 Granice Istoka, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Moj život - Prizivanje kiše, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Granice Istoka, informativni magazin

01.00 Tribina, sportski talk - show

01.30 Fullscreen - Svetlana, dokumentarni program

02.00 Ljudi i moć - Moldavski mogul, dokumentarni program

02.30 Granice Istoka, informativni magazin

03.00 Hoću kući - Istrajnost, dokumentarni program

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

SUBOTA, 29.06.2019.

08.00 Alhemija Balkana BiH, ep.11, dokumentarni program

08.30 Oni pobjeđuju - Dejan Nemčić, interview

09.00 Hoću kući - Istrajnost, dokumentarni program

09.30 Recite Al Jazeeri - Ilir Meta, interview

10.00 Tribina, sportski talk - show

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Linije razdvajanja - U sukobu, borba za minerale, dokumentarni program

11.30 Ugrožena većina, ep.6, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Regioskop – Nestajanje, dokumentarni program

13.30 Hoću kući – Istrajnost, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Tribina, sportski talk - show

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Granice Istoka, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Priče s Istoka - 248, dokumentarni program

17.30 Ljudi i moć - Nikaragva na prvoj liniji, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Fullscreen – Makedonija je sve što imamo, dokumentarni program

19.30 Vrhovi Balkana - Rtanj, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Moj život – Zaboravljeno filmsko blago Sudana, dokumentarni program

21.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Fullscreen – Makedonija je sve što imamo, dokumentarni program

23.30 Okom kamere – Azija - Crne ruže i crvene haljine, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

01.00 Širom svijeta - Morsi: Posljednji sati, dokumentarni program

02.00 Križarski ratovi u očima Arapa, ep.1, dokumentarni program

03.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

03.30 Alhemija Balkana BiH, ep.11, dokumentarni program

 

NEDJELJA, 30.06.2019.

08.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

08.30 Granice Istoka, informativni magazin

09.00 Vrhovi Balkana - Gorski Rtanj, dokumentarni program

09.30 Oni pobjeđuju - Dejan Nemčić, interview

10.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

10.30 Recite Al Jazeeri - Ilir Meta, interview

11.00 Revizija, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Okom kamere: Azija - Crne ruže i crvene haljine, dokumentarni program

13.30 Ljudi i moć - Nikaragva na prvoj liniji, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Recite Al Jazeeri - Edi Rama, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Vrhovi Balkana - Rtanj, dokumentarni program

17.30 Hoću kući - Istrajnost, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Moj život – Prizivanje kiše, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Priče s Istoka - 248, dokumentarni program

21.30 AJ Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Ljudi i moć - Nikaragva na prvoj liniji, dokumentarni program

23.30 Moj život - Zaboravljeno filmsko blago Sudana, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 AJ Svijet, informativni magazin

01.00 Križarski ratovi u očima Arapa, ep.1, dokumentarni program

02.00 Fullscreen - Makedonija je sve što imamo, dokumentarni program

02.30 Vrhovi Balkana - Gorski Rtanj, dokumentarni program

03.00 AJ Svijet, informativni magazin

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

PONEDJELJAK, 01.07.2019.

07.30 AJ Svijet, informativni magazin

08.00 Ugrožena većina, ep.6, dokumentarni program

08.30 Al Jazeera istražuje - Oligarsi, dokumentarni program

09.30 Linije razdvajanja - U sukobu, borba za minerale, dokumentarni program

10.00 Okom kamere: Azija - Crne ruže i crvene haljine, dokumentarni program

10.30 AJ Svijet, informativni magazin

11.00 Lopta, ep.2, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 AJ Svijet, informativni magazin

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Moj život - Prizivanje kiše, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14:30 Hoću kući – Istrajnost, dokumentarni program

15:00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Svijet, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Kulinarski kompas - Havana, dokumentarni program

17.30 Priče s Istoka - Malezija: Moć i korupcija, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Lopta, ep.2, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Sportski Magazin

21.30 Oni pobjeđuju - Orhan Pamuk, interview

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Sportski Magazin

23.30 Oni pobjeđuju - Orhan Pamuk, interview

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Sportski Magazin

01.00 Kulinarski kompas - Havana, dokumentarni program

01.30 Oni pobjeđuju - Orhan Pamuk, interview

02.00 Širom svijeta - Mursi: Posljednji sati, dokumentarni program

03.00 Sportski Magazin

03.30 Ljudi i moć - Nikaragva na prvoj liniji, dokumentarni program

 

UTORAK, 02.07.2019.

07.30 Sportski Magazin

08.00 Vrhovi Balkana - Rtanj, dokumentarni program

08.30 Oni pobjeđuju - Nihad Kreševljaković, interview

09.00 Ljudi i moć - Nikaragva na prvoj liniji, dokumentarni program

09.30 Al Jazeera istražuje - Oligarsi, dokumentarni program

10.30 Priče s Istoka - Malezija: Moć i korupcija, dokumentarni program

11.00 Okom kamere: Azija - Makao: Budućnost na kocki, dokumentarni program

11.30 Sportski Magazin

12:00 Vijesti, informativni program

12:30 Oni pobjeđuju - Nihad Kreševljaković, interview

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13:05 Širom svijeta - Mursi: Posljednji sati, dokumentarni program

14:00 Vijesti, informativni program

14.30 Sportski magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Oni pobjeđuju - Nihad Kreševljaković, interview

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Regioskop – Srce od drveta, dokumentarni program

17:30 Ugrožena većina – 6, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Križarski ratovi u očima Arapa - 1, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Regioskop – Srce od drveta, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Moj život - Prizivanje kiše, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Linije razdvajanja - U sukobu, borba za minerale, dokumentarni program

02.30 Fullscreen - Makedonija je sve što imamo, dokumentarni program

03.00 Alhemija Balkana BiH, ep.11, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show