Programska šema

PETAK, 22.02.2019.

07.30 Anadolijska vjenčanja, ep.4, dokumentarni program

08.00 Moj život - Halima, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Al Jazeera istražuje - Izraelski lobi, ep.5, dokumentarni program

10.00 Regioskop - Glasnije od oružja,2. dio, dokumentarni program

11.00 Svijet umjetnika, ep.1, dokumentarni program

11.30 Alhemija Balkana – Kosovo, ep.1, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Priče s Istoka – Psi u Koreji – Prijatelji ili hrana, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Usudi se i probaj - Fez, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Širom svijeta – Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Okupacija američkog uma, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Tribina, sportski talk - show

21.30 Granice Istoka, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Moj život - Halima, dokumentarni program

23.30 Granice Istoka, informativni magazin

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Tribina, sportski talk - show

01.00 Moj život – Tragom elektronskog otpada, dokumentarni program

02.00 Fullscreen – Poništeni, dokumentarni program

02.30 Granice Istoka, informativni magazin

03.00 Ritam Balkana, sezona 3, ep.1, dokumentarni program

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

SUBOTA, 23.02.2019.

08.00 Alhemija Balkana – Kosovo, ep.1, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Ritam Balkana, sezona 3, ep.1, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Tribina, sportski talk - show

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Linije razdvajanja – SAD – Borba protiv deportacije, dokumentarni program

11.30 Anadolijska vjenčanja, ep.5, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Regioskop - Glasnije od oružja, 2.dio, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Tribina, sportski talk - show

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Granice Istoka, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Priče s Istoka – Kina – Špijuniranje naroda, dokumentarni program

17.30 Radikalizam i mladi – Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Fullscreen - S vjetrom kroz tišinu, dokumentarni program

19.30 Svijet umjetnika, ep.1, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Moj život - Halima, dokumentarni program

21.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Fullscreen - S vjetrom kroz tišinu, dokumentarni program

23.30 Usudi se i probaj - Fez, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

01.00 Širom svijeta – Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

02.00 Okupacija američkog uma, dokumentarni program

03.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

03.30 Alhemija Balkana – Kosovo, ep.1, dokumentarni program

 

NEDJELJA, 24.02.2019.

08.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

08.30 Granice Istoka, informativni magazin

09.00 Svijet umjetnika, ep.1, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Ritam Balkana, sezona 3, ep.1, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Usudi se i probaj - Fez, dokumentarni program

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Priče s Istoka – Kina – Špijuniranje naroda, dokumentarni program

13.30 Radikalizam i mladi – Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Svijet umjetnika, ep.1, dokumentarni program

17.30 Moj život - Halima, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Bijela kuća, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Priče s Istoka – Kina – Špijuniranje naroda, dokumentarni program

21.30 AJ Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Radikalizam i mladi – Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

23.30 Linije razdvajanja – SAD – Borba protiv deportacije, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Zagrebdox - Generacija 68 - drugi dio

01.30 AJ Svijet, informativni magazin

02.00 Fullscreen - S vjetrom kroz tišinu, dokumentarni program

02.30 Alhemija Balkana – Kosovo, ep.1, dokumentarni program

03.00 AJ Svijet, informativni magazin

03.30 Tribina, sportski talk - show

 

PONEDJELJAK, 25.02.2019.

07.30 AJ Svijet, informativni magazin

08.00 Fullscreen – S vjetrom kroz tišinu, dokumentarni program

08.30 Zagrebdox - Generacija 68 – prvi dio, dokumentarni program

09.30 Zagrebdox - Generacija 68 - drugi dio, dokumentarni program

10.00 Usudi se i probaj - Lima, dokumentarni program

10.30 AJ Svijet, informativni magazin

11.00 U mraku, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 AJ Svijet, informativni magazin

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Moj život - Tragom elektronskog otpada, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14:30 Ritam Balkana, sezona 3, ep.1, dokumentarni program

15:00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Svijet, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Moj život -  Izbjeglice imaju talent, dokumentarni program

17.30 Priče s Istoka – Priče s Istoka - Kina - Špijuniranje naroda, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Revizija, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Sportski magazin

21.30 Kontekst, informativni talk - show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Zagrebdox - Djevojka od nula dolara, dokumentarni program

23.30 Linije razdvajanja - SAD- Borba protiv deportacije, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Revizija

01.30 Kontekst, informativni talk - show

02.00 Širom svijeta – Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

03.00 Sportski magazin

03.30 Radikalizam i mladi - Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

 

UTORAK, 26.02.2019.

07.30 Sportski magazin

08.00 Moj život - Izbjeglice imaju talent, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Revizija, dokumentarni program

09.30 Vrhovi Balkana - Vranica, dokumentarni program

10.00 Radikalizam i mladi - Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

10.30 Priče s Istoka - Kina - Špijuniranje naroda, dokumentarni program

11.00 Usudi se i probaj - London, dokumentarni program

11.30 Sportski Magazin

12:00 Vijesti, informativni program

12:30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13:05 Širom svijeta - Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

14:00 Vijesti, informativni program

14.30 Sportski magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Regioskop - Rodbina, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Okupacija američkog uma RP, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Zagrebdox - Dvije škole, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Regioskop - Rodbina, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Fullscreen -  S vjetrom kroz tišinu, dokumentarni program

02.30 Zagrebdox - Djevojka od nula dolara, dokumentarni program

03.00 Anadolijska vjenčanja, ep.5, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show

 

SRIJEDA, 27.02.2019.

07.30 U mraku, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Širom svijeta - Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

10.00 Revizija, dokumentarni program

11.00 Zagrebdox - Djevojka od nula dolara, dokumentarni program

11.30 Linije razdvajanja - SAD- Borba protiv deportacije, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Priče s Istoka - Kina - Špijuniranje naroda, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Radikalizam i mladi - Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Moj život - Istanbul: Zvuk ulice, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Regioskop - Rodbina, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Zagrebdox - Slobodni, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Zagrebdox - Dvije škole, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Okupacija američkog uma RP, dokumentarni program

03.00 Usudi se i probaj - London, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show

 

ČETVRTAK, 28.02.2019.

07.30 Revizija, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Moj život - Istanbul: Zvuk ulice, dokumentarni program

10:00 U mraku, dokumentarni program

11.00 Ritam Balkana, sezona 3, ep.2, dokumentarni program

11.30 Anadolijska vjenčanja, ep.5, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Radikalizam i mladi - Kćerke Al-Shababa, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Ritam Balkana, sezona 3, ep.2, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Irak: Smrtonosna obmana RP, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Moj život - Izbjeglice imaju talent,  dokumentarni program

19.30 Priče s Istoka - Kina - Špijuniranje naroda, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Kontrasti, informativni talk - show

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Zagrebdox - Lijepo mi je s tobom, znaš, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Širom svijeta - Od Agadira do Dakara, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Alhemija Balkana - Kosovo, ep.1, dokumentarni program

02.30 Zagrebdox - Slobodni, dokumentarni program

03.30 Kontrasti, informativni talk - show

 

PETAK, 01.03.2019.

07.30 Anadolijska vjenčanja, ep.5, dokumentarni program

08.00 Moj život - Izbjeglice imaju talent, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Revizija, dokumentarni program

10.00 Regioskop - Rodbina, dokumentarni program

11.00 Svijet umjetnika, ep.2, dokumentarni program

11.30 Alhemija Balkana – Kosovo, ep.2, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Kontrasti, informativni talk - show

13.30 Priče s Istoka - Kina - Špijuniranje naroda, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Usudi se i probaj - London, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontrasti, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Širom svijeta - Utočište za udovice, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Moj život - Istanbul: Zvuk ulice, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Tribina, sportski talk - show

21.30 Granice Istoka, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Zagrebdox - Svaka duša moga tijela, dokumentarni program

23.30 Granice Istoka, informativni magazin

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Tribina, sportski talk - show

01.00 Irak: Smrtonosna obmana RP, dokumentarni program

02.00 Kontekst, informativni talk-show

02.30 Tribina, sportski talk - show

03.00 Zagrebdox - Lijepo mi je s tobom, znaš