Programska šema

PONEDJELJAK, 16.07.2018.

07.30 AJ Svijet, informativni magazin

08.00 Lopta, ep.4, dokumentarni program

09:00 Moja Nigerija, ep.3, dokumentarni program

09.30 Sistem, ep.1, dokumentarni program

10.30 AJ Svijet, informativni magazin

11.00 Muškarčine, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 AJ Svijet, informativni magazin

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Valentinov duh, ep.1, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14:30 Okom kamere: Latinska Amerika, ep.3, dokumentarni program

15:00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Svijet, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Arhitekte buntovnici, ep.4, dokumentarni program

17.30 Linije razdvajanja, ep.3, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Lopta, ep.4, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Sportski magazin

21.30 Kontekst, informativni talk – show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Sportski magazin

23.30 Kontekst, informativni talk - show

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Regioskop – Zašto je Dragan napravio orkestar, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk - show

02.00 Heroji u bijelom, ep.3, dokumentarni program

03.00 Sportski magazin

03.30 Okom kamere: Azija, ep.3, dokumentarni program

 

UTORAK, 17.07.2018.

07.30 Sportski magazin

08.00 Arhitekte buntovnici, ep.4, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk - show

09.00 Sistem, ep.1, dokumentarni program

10.00 Moja Nigerija, ep.3, dokumentarni program

10.30 Okom kamere: Azija, ep.3, dokumentarni program

11.00 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

11.30 Sportski Magazin

12:00 Vijesti, informativni program

12:30 Kontekst, informativni talk - show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13:05 Heroji u bijelom, ep.3, dokumentarni program

14:00 Vijesti, informativni program

14.30 Sportski magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontekst, informativni talk - show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Regioskop – Generacija 68, prvi dio, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Regioskop – Generacija 68, drugi dio, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 AJ Objektiv, Informativno - dokumentarni program

21.30 Kontekst, informativni talk - show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 AJ Objektiv, Informativno - dokumentarni program

23.30 Kontekst, informativni talk - show

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Sport Doc – Zašto trčimo, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk - show

02.00 Lopta, ep.4, dokumentarni program

03.00 Linije razdvajanja, ep.3, dokumentarni program

03.30 AJ Objektiv, Informativno - dokumentarni program

 

SRIJEDA, 18.07.2018.

07.30 Muškarčine, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Heroji u bijelom, ep.3, dokumentarni program

10.00 Sport Doc – Zašto trčimo, dokumentarni program

11.00 Lopta, ep.5, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

13.30 Ritam Balkana, ep.1, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Moja Nigerija, ep.3, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Sistem, ep.2, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Sistem, ep.2, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

21.30 Kontekst, informativni talk-show

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

23.30 Kontekst, informativni talk-show

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Valentinov duh, ep.1, dokumentarni program

01.30 Kontekst, informativni talk-show

02.00 Regioskop – Generacija 68, prvi dio, dokumentarni program

03.00 Regioskop – Generacija 68, drugi dio, dokumentarni program

 

ČETVRTAK, 19.07.2018.

07.30 Lopta, ep.5, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Regioskop – Generacija 68, prvi dio, dokumentarni program

10:00 Regioskop – Generacija 68, drugi dio, dokumentarni program

11.00 Okom kamere – Latinska Amerika, ep.4, dokumentarni program

11.30 Svijet umjetnika, ep.3, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Kontekst, informativni talk-show

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

13.30 Moja Nigerija, ep.3, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Ritam Balkana, ep.1, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 AJ Objektiv, informativno - dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Valentinov duh, ep.2, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Arhitekte buntovnici, ep.4, dokumentarni program

19.30 Okom kamere: Azija, ep.3 dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Balašević, dokumentarni program

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Valentinov duh, ep.2, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Sistem, ep.2, dokumentarni program

01.30 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

02.00 Heroji u bijelom, ep.3, dokumentarni program

03.00 Balašević, dokumentarni program

 

PETAK, 20.07.2018.

07.30 Sport Doc – Zašto trčimo, dokumentarni program

08.30 Linije razdvajanja, ep.3, dokumentarni program

09.00 Lopta, ep.5, dokumentarni program

10.00 Muškarčine, dokumentarni program

11.00 Ritam Balkana, ep.2, dokumentarni program

11.30 Alhemija Balkana – Hrvatska, ep.10, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Balašević, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Svijet umjetnika, ep.3, dokumentarni program

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Alhemija Balkana – Hrvatska, ep.10, dokumentarni program

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Heroji u bijelom, ep. 4, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Valentinov duh, ep.2, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

21.30 Granice istoka, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

23.30 Granice istoka, informativni magazin

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Regioskop – Generacija 68, prvi dio, dokumentarni program

01.30 Regioskop – Generacija 68, drugi dio, dokumentarni program

02.30 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

03.00 Okom kamere – Latinska Amerika, ep.4, dokumentarni program

03.30 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

 

SUBOTA, 21.07.2018.

08.00 Arhitekte buntovnici, ep.4, dokumentarni program

08.30 Kontekst, informativni talk-show

09.00 Ritam Balkana, ep.2, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Linije razdvajanja, ep.5, dokumentarni program

11.30 Svijet umjetnika, ep.4, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Sport Doc – Zašto trčimo, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Granice istoka, informativni magazin

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Okom kamere: Azija, ep.4, dokumentarni program

17.30 Moja Nigerija, ep.4, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Balašević, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.00 Moja Nigerija, ep.4, dokumentarni program

21.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Al Jazeera biznis, informativni magazin

23.30 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

01.00 Heroji u bijelom, ep. 4, dokumentarni program

02.00 Sistem, ep.2, dokumentarni program

03.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

03.30 Alhemija Balkana - Hrvatska, ep.10, dokumentarni program

 

NEDJELJA, 22.07.2018.

08.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

08.30 Granice istoka, informativni magazin

09.00 Ritam Balkana, ep.2, dokumentarni program

09.30 Kontekst, informativni talk-show

10.00 Al Jazeera biznis, informativni magazin

10.30 Kontekst, informativni talk-show

11.00 Balašević, dokumentarni program

12.00 Vijesti, informativni program

12.30 Linije razdvajanja, ep.5, dokumentarni program

13.00 Kratke vijesti, informativni program

13.05 Svijet umjetnika, ep.4, dokumentarni program

13.30 Okom kamere: Azija, ep.4, dokumentarni program

14.00 Vijesti, informativni program

14.30 Al Jazeera biznis, informativni magazin

15.00 Vijesti, informativni program

15.30 Kontekst, informativni talk-show

16.00 Vijesti, informativni program

17.05 Alhemija Balkana - Hrvatska, ep.10, dokumentarni program

17.30 Arhitekte buntovnici, ep.4, dokumentarni program

18.00 Vijesti, informativni program

19.05 Sportdoc – Stepski sumo, dokumentarni program

19.30 Linije razdvajanja, ep.5, dokumentarni program

20.00 Vijesti, informativni program

21.02 Okom kamere: Azija, ep.4, dokumentarni program

21.30 AJ Svijet, informativni magazin

22.00 Vijesti, informativni program

23.05 Sportdoc – Stepski sumo, dokumentarni program

23.30 Pod reflektorima, ep.2, dokumentarni program

00.00 Vijesti, informativni program

00.30 AJ Svijet, informativni magazin

01.00 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview

01.30 Moja Nigerija, ep.4, dokumentarni program

02.00 Valentinov duh, ep.2, dokumentarni program

03.00 AJ Svijet, informativni magazin

03.30 Oni pobjeđuju – Jasminko Halilović, interview